Pracovní oblečení od JOBMAN
Jobman

Výkonné pracovní oblečení u KOX

Ať již při řemeslné práci v povolání nebo ve volném čase – snadnější pracovní podmínky a vaše bezpečnost jsou na prvním místě. Proto jsme pro vás rozšířili naši nabídku profesionálního pracovního oblečení. U KOX najdete cíleně vyhledaný a ročnímu období přizpůsobený sortiment pro všechny povětrnostní podmínky za obvyklé férové ceny. Protože dobrá práce si zaslouží také dobrou výbavu. K tomu patří optimální ochrana, vysoce kvalitní komfort nošení, trvanlivost se snadnou údržbou a promyšlená funkčnost. Nastavte teď správný směr s ještě výkonnější výbavou a práce vám půjde ještě snadněji od ruky.

Jako vždy je také zde rozhodující optimální souhra všech faktorů a detailů: Padnoucí tvar, střih, zpracování, materiál a konečně zvýšená viditelnost speciálně pro zahradnictví, terénní práce a zemědělství – pro řidiče kombajnů, řemeslníky a všechny, kteří pracují venku. Na základě vašich podnětů a přání jsme sestavili rozsáhlý sortiment pracovního oblečení od hlavy k patě a přesně vybrali naše značkové partnery. Vedle našich již existujících partnerů 3M pro prvotřídní ochranu hlavy, osvědčeného funkčního oblečení od PSS a top pracovní obuvi od Haix, jsme se rozhodli pro pracovní oblečení od JOBMAN: Robustní kalhoty a prodyšné bundy s bezpočetnými detaily, ve kterých máte na těle připraveno po ruce mnoho nástrojů. K tomu svetry, trička a košile z komfortního směsového materiálu.

Naším novým sortimentem bychom vás chtěli účinně podpořit při tom, abyste mohli vykonávat vaši práci každý den hrdě a spokojeně a usnadnili si váš všední pracovní den.

Kvalita Jobman

V závislosti na druhu činnosti si můžete u JOBMAN vybrat vaši vhodnou úroveň funkce nebo komfortu nošení mezi UNCTIONAL, TECHNICAL a ADVANCED. Společnost JOBMAN, která vyvíjí od roku 1975 pracovní oblečení s inteligentními řešeními pro nejextrémnější klimatické podmínky, přesvědčuje jeho obzvlášť vysokou funkčností a kvalitou. Tato švédská společnost do dneška dál piluje s profesionály z nejrůznějších odvětví vývoj pokrokového pracovního oblečení, které je pořád o krok výkonnější než od jiných výrobců.

Kolekce ADVANCED

Kolekce ADVANCED je pro profesionály, kteří požadují od svého pracovního oblečení to nejlepší, aby mohli dobře zvládnout výzvy ve své práci: nečistotu, ostré nástroje a drsné pracovní podmínky.

Pracovní oblečení od JOBMAN kategorie ADVANCED nabízí nejvyšší stupeň ochrany a funkčnosti a má promyšlená řešení, jak s sebou nosit nástroje všeho druhu a pro práce také v nehostinném prostředí. Oblečení se vyrábí z komfortních a odolných materiálů, které zprostředkovávají při nošení bezpečný a příjemný pocit. Když trávíte v pracovním oblečení celý den, mělo by být to nejlepší právě dost dobré - tak, jak to jako profesionál také očekáváte od dobrého nástroje.

Kolekce TECHNICAL

Kolekce TECHNICAL je pro profesionály, kteří nosí při práci nástroje a očekávají, že je jejich oblečení při práci ochrání. Jestliže pracujete jak venku, tak i uvnitř, jestliže přitom musíte mít po ruce ruční a elektrické nástroje a jestliže se pravděpodobně zašpiníte, potom je oblečení z kolekce TECHNICAL přesně to pravé pro vás.

Pracovní oblečení TECHNICAL od JOBMAN nabízí ochranu a mnoho inteligentních řešení, abyste mohli nosit pohodlně na těle všechny ty věci, které pro práci potřebujete. Oblečení je kromě toho maximálně pohodlné a vypadá jednoduše dobře, takže i po práci v něm ještě máte dobrou postavu.

Kolekce FUNCTIONAL

S kolekcí FUNCTIONAL vyvinula firma JOBMAN multifunkční pracovní oblečení především pro povolání, u kterých je komfort nošení důležitější než nošení nástrojů. Oblečení FUNCTIONAL je přesně to správné, jestliže trávíte většinu času uvnitř nebo sedíte ve vozidle.

FUNCTIONAL je pracovní oblečení od JOBMAN, se kterým obdržíte profesionální, praktické a dobře vypadající oblečení, které nabízí jistou ochranu, jestliže je potřeba. FUNCTIONAL je flexibilní oblečení pro profesionální vzhled po celý den.

Kombinovatelné a vzájemně odsouhlasené

Kombinovatelné oblečení od JOBMAN
JOBMAN pracovní kalhoty Star 2821 černé

JOBMAN pracovní kalhoty Star 2821 černé

odolné

Popis produktu:
Pracovní kalhoty mimořádně odolné proti roztržení díky hvězdicovému tkaní - inovativní technologii od značky Jobman. Trojnásobné švy navíc poskytují nejvyšší kvalitu a pevnost.

Šikovné: Pracovní nohavice Star se vyznačují promyšlenou koncepcí kapes. Tak máte u sebe vždy všechno důležité. A na všechno dosáhnete jednou rukou!

Výhody:
  • Kapsa je umístěna na nohavici uprostřed, aby nerušila např. u řízení auta a nástroje v ní schované nepoškodily sedačky
  • Vytvarovaná kolena pro optimální tvar a snížení odporu při činnostech vyžadujících ohýbání
  • Kapsy na kolenou jsou z odolného materiálu Cordura s reflexními pásky
  • Kapsy na kolenou jsou barevně odlišené, aby byla špína a prach méně vidět - pro řádné a profesionální vystupování během celého dne
Objevujte

Praktické příslušenství a doplňky pro vaše pracovní oblečení

Pro práci na kolenou

Většinu pracovních kalhot Jobman lze doplnit praktickými polštáři na kolena. Tak máte potřebnou ochranu pro vaše kolena na správném místě vždy při sobě! Speciálně vyvinuté polštáře na kolena nabízí maximální ochranu a postarají se o zachování vašeho zdraví.

Můžete si vybrat mezi prémiovým polštářem na kolena a standardním polštářem na kolena. Pro činnosti, u kterých pracujete většinu času na kolenou, byste měli použít prémiový polštář na kolena: v porovnání se standardním polštářem na kolena je tlustší a nabízí dlouhodobě jedinečné tlumení.

Polštář na kolena od JOBMAN

Od hlavy po paty vybaven pro práci

HIVIS pro výstavbu silnic, inženýrské stavby a terénní práce

Nejlepší viditelnost při práci vám nabízí oblečení High-Visibility od JOBMAN
certifikováno dle EN 20471

Objevte nyní další outfity pro práci

Doporucit Svet témat
zpět